Бездротовий HDMI

Бездротовий HDMI

Продукти з бездротовим інтерфейсом HDMI існують вже більше десяти років, але вони не отримали велику популярність. Як працює Бездротовий hdmi, і чи варто його купувати для вашого будинку?

Бездротовий HDMI – альтернатива HDMI-кабелів

Уявіть, що вам необхідно провести вечірку! Але зачекайте … ви обмежені переглядом гри тільки в своїй вітальні? Що якби ви могли встановити HDTV в іншій кімнаті вашого будинку, наприклад, на першому поверсі, в ігровій кімнаті або в гаражі? Чи є спосіб зробити це без установки додаткового приставки для цього телевізора? Для цього і існує бездротової HDMI!

Бездротовий HDMI не новий, хоча ви, можливо, ще не чули про це. Ця технологія забезпечує бездротову передачу відео з якістю до 4K з будь-якого джерела мультимедіа на телевізор. Що включає в себе кабельні приставки, ігрові приставки та багато іншого. З бездротовим підключенням немає затримки або втрати якості, ви просто втрачаєте брудні кабелі і безлад з ними. На ринку представлено безліч бездротових HDMI-продуктів, і всі вони досить прості в налаштуванні.

За допомогою бездротового набору HDMI, ви просто підключаєте передавач до існуючої телевізійної приставки в своїй вітальні і насолоджуєтеся грою, де б ви не хотіли розмістити свій телевізор.

Що входить до бездротового HDMI

Бездротовий HDMI означає, що ви відправляєте HD-відео і аудіо на телевізор з комп’ютера, програвача Blu-ray або ігрової приставки по бездротовій мережі. Замість провідних підключень ви будете підключати передавач і приймач на обох кінцях, які замінюють цей довгий кабель HDMI.

Ви можете придбати бездротові комплекти HDMI в Інтернеті, які включають все необхідне для налаштування системи за лічені хвилини.

Відстань, на якому ваш медіаплеєр може бути від вашого телевізора, варіюється. Деякі системи працюють більше 10 метрів, а інші більше 30. Використовуючи бездротові ігрові контролери, ви можете управляти своїм бездротовим HDMI через вбудовані інфрачервоні порти.

Чим не є бездротовий HDMI

Бездротовий HDMI не схожий на пристрій Chromecast або інше потокове мультимедійне обладнання, яке використовує домашню мережу Wi-Fi. Він також не працює як Miracast або Intel WiDi за допомогою дзеркального відображення екрану. Замість цього це пряме з’єднання без проводів між джерелом мультимедіа і телевізором, тому не відбувається погіршення якості або затримки.

No Comments

Post a comment

Видео презентация сайта Аском
×
Видео презентация сайта UTC
×
Консультация

    ×