Типи сайтів

Landing Page

Інструмент маркетингу, який допоможе в короткі терміни залучити клієнтів!

Сайт візитка

Коротка і якісна презентація вашої компанії або персональної сторінки в інтернеті!

Корпоративний сайт

Просування свого продукту в Інтернеті!

Інтернет-магазин

Спосіб реалізації продукції вашого магазину, додатковий заробіток. Залучення цільової аудиторії, запуск продажу!

Скільки коштує створення сайту?

На сьогоднішній день, потреба в сайті виникає у багатьох, адже саме сайт забезпечує основний потік клієнтів в бізнес. Вартість створення сайту розраховується залежно від витраченого часу і складності виконання робіт. Після визначення всіх цілей створення сайту і його типу, я повідомлю вам про вартість і кількість необхідного часу на розробку сайту. Точну вартість ми обговорюємо з клієнтом після заповнення брифу, в якому клієнт розповідає про свої бажання по сайту і сам вказує на який бюджет він розраховує.

Етапи роботи:

1. Заповнення брифу на розробку сайту

Заповнений «бриф» – це текстовий документ для збору вступної інформації. У ньому складаються, і визначаються всі цілі створення сайту, його структура та функціональність.

2. Підрахунок вартості

Після заповнення вами «брифу» розраховується необхідний час і ресурси для створення сайту, поставляється цінова пропозиція.

3. Розробка фірмового стилю

За отриманими даними із «брифу» я самостійно підберу найкращий варіант оформлення. Ви також можете підібрати вже готові шаблони.

4. Робота з шаблоном

Установка вибраного шаблону і його модифікація відповідно до ваших побажань.

5. Затвердження дизайну сайту

Створений сайт повинен не тільки виконувати поставлені завдання, він повинен подобається замовнику. Вам буде запропоновано кілька дизайнерських рішень на вибір.

6. Реєстрація доменного імені і визначення хостингу

Доменне ім’я – це унікальна адреса сайту в мережі Інтернет. Залежно від тематики сайту я складу рекомендації для найбільш підходящого доменного імені. Допоможу з реєстрацією. Хостинг – це сховище на якому зберігаються файли вашого сайту. Ми також спільно визначимо найбільш підходяще рішення.

7. Наповнення контентом

Після всіх проведених робіт з налаштування та створення сайту на CMS WordPress. Необхідно додати контент через адміністративну панель системи управління, текстову інформацію на сторінки та інший необхідний зміст.

Подати заявку на створення сайту:  [recaptcha]

  Останні роботи:

  Тут представлені далеко не всі мої роботи. Деякі замовники вважають за краще, щоб їх сайти не значилися в портфоліо. Я йду на зустріч побажанням моїх клієнтів, але на прохання показати інші мої проекти, звичайно покажу, а їх господарі, при необхідності, можуть надати відгуки про мою роботу.

  Системы автоматизации производства

  Транспортно-логистическая компания

  ООО Корпорация «Статус»

  Стратегия развития Черкасской области

  Клининговая компания «Максус Плюс»

  Черкасский международный экономический форум

  Нове в блозі

  Видео презентация сайта Аском
  ×
  Видео презентация сайта UTC
  ×
  Консультация

   ×