Як заохотити співробітників компанії: активний зимовий відпочинок

Як заохотити співробітників компанії: активний зимовий відпочинок

Правильне мотивування персоналу допомагає поліпшити його працездатність. Якщо працівники знають, що за активні дії їх заохотять, то вони стануть намагатися. Однак не тільки премією можна нагородити. Приємний і незвичайний відпочинок допоможе розслабитися і відпочити від рутини.

Ідеї для подарунків

Спільний відпочинок сприяє згуртуванню колективу. Тому активних співробітників можна заохотити організацією відпочинку. Наприклад, подарувавши сертифікати на навчання катанню на сноуборді або лижах. Під керівництвом інструктора компанія буде освоювати снаряди, а після можна відпочити в будиночках і випити чаю.

Ще один варіант відпочинку – каток. На ньому катаються як новачки, так і досвідчені люди. Останні допоможуть освоїтися тим, хто перший раз встав на ковзани. Після можна відправитися в кафе або буфет.

Однак все вищеперелічене вимагає певної підготовки від людей. Потрібна мінімальна фізична форма і не всім сподобається таке проведення часу. В такому випадку вихід – катання на снігоході. Воно проходить по мальовничих куточках природи. Навчитися керувати снегоходом може кожен і в цьому допоможе інструктор. Він же керує поїздкою і вказує дорогу. Кожна людина управляє своїм снігоходів або додатково везе пасажира. На одній з галявин можна влаштувати перекус.

Тривалість прогулянки різна: від одного-двох до шести-семи годин. Тому легко підібрати оптимальний варіант. Наприклад, якщо хочеться зайняти весь день, то обирають довгий маршрут, після якого учасники можуть відпочити на базі або сходити в лазню.

No Comments

Post a comment

Видео презентация сайта Аском
×
Видео презентация сайта UTC
×
Консультация

    ×