Коли потрібна заміна скла iPhone 8 Plus

Коли потрібна заміна скла iPhone 8 Plus

Техніка американської компанії Apple користується великою популярністю через надійності, використання передових технологічних розробок, захисту персональних даних та безпеки. Купуючи такий пристрій, власник знає, що зможе на найближчі кілька забути про пошук нового смартфона. iPhone 8 Plus – потужний, стильний і великий смартфон Apple. Один із флагманів, випущених компанією в 2017 році. Пристрій оснащений IPS дисплеєм і процесором A11 Bionic. Діагональ екрану – 5,5 дюймів.

Найчастіше власники смартфонів Apple стикаються з такими проблемами:

 • Розбитий екран.
 • Пошкоджена задня кришка.
 • Смартфон Неможливо зарядити телефон.
 • Смартфон не ловить мережу, Wi-Fi, Bluetooth.
 • Смартфон швидко розряджається.
 • Телефон був залитий водою або контактував з рідиною.
 • Смартфон не включається.

Перевага заміни скла iPhone:

 1. Зберігається оригінальна матриця.
 2. Ремонт коштує значно дешевше, ніж повна заміна дисплейного модуля.
 3. Заміна скла за правильною технологією повністю відновлює герметичність дисплейного модуля.

Такий вид ремонту краще довірити професіоналам з сервісного центру iPROFIX. Вони спеціалізуються на відновленні техніки Apple і виконують заміну скла за заводською технологією Apple.

Заміна скла iPhone 8 Plus: терміни виконання, ціна, особливості

Заміна скла iPhone 8 Plus в сервісному центрі iPROFIX здійснюється на спеціальному обладнанні досвідченим майстром. Спеціаліст акуратно зрізає пошкоджене скло. На цьому етапі необхідно бути дуже уважним, тому що осколки скла, потрапляючи під струну, можуть подряпати матрицю. Він очищає дисплей від залишків клею. Робота здійснюється в безпилового кімнаті, щоб найдрібніші частинки не потрапили під нове скло при склеюванні. Далі фахівець приклеює нове скло на спресований OCA-клей, калібрує і фіксує результат в ламинаторе.

Зазвичай терміни виконання такого ремонту – до доби. На всіх етапах необхідно працювати акуратно і не поспішаючи, а також важливо добре зафіксувати результат за допомогою ламінатора.

Вартість такого ремонту значно нижче, ніж повна заміна дисплейного модуля. Послуга дозволяє зберегти оригінальну матрицю і повністю відновити герметичність дисплейного модуля. Такий вид ремонту вимагає від майстра позитивного досвіду, тому краще звертатися в перевірені сервісні центри з хорошою репутацією.

СЦ iPROFIX повністю оснащений для проведення всіх видів ремонту техніки Apple:

 • усунення типових несправностей;
 • заміни деталей, які вийшли з ладу;
 • робіт по платі, пайки;
 • відновлення після контакту з рідинами;
 • перепрошивка.

Діагностика пристроїв проводитися безкоштовно. На всі роботи надається гарантія. На сайті сервісу можна забронювати ремонт в один клік. Це дозволяє клієнтам економити час і отримувати знижку на ремонт 5%. Для цього необхідно залишити контактний номер телефону, ім’я і коротко викласти суть проблеми. Фахівці сервісу зв’яжуться з вами для з’ясування необхідної інформації.

No Comments

Post a comment

Видео презентация сайта Аском
×
Видео презентация сайта UTC
×
Консультация

  ×