Правила поведінки в літаку

Правила поведінки в літаку

Авіапереліт – завжди великий стрес і привід для переживань, особливо для тих, хто ще жодного разу не користувався послугами такого виду транспорту. Перед польотом стюардеса приділяє увагу тільки ключовим моментам поведінки в літаку, решту ж пасажири повинні вивчити самостійно ще до посадки.

Реєстрація

Кожен пасажир проходить реєстрацію, перш ніж сяде в своє крісло і відправитися в необхідному напрямку. Якщо ви завжди спізнюєтесь, то поставте собі кілька нагадувань в телефоні, щоб прибути в аеропорт за 15-20 хвилин. Оформлення документів в останню хвилину – не найкраще початок подорожі.

Багаж і посадка

Всі валізи і громіздкі сумки здаються в багаж. В салон літака можна взяти тільки ручну поклажу. Займаючи своє місце, не штовхайте інших пасажирів, щоб пройти до крісла. Ваше місце за вами зарезервовано і його ніхто інший його не займе. Номер місця вказано в посадковому талоні. Якщо ви позбавлені можливості сидіти поруч з одним, родичем і іншими, зверніться до стюардеси з проханням поміняти вас місцями з ким-небудь з пасажирів або можливістю зайняти вільне.

Під час польоту

Якщо ви сидите на місці, де немає прямого доступу до проходу, то постарайтеся не тривожити сусідів частими проханнями пропустити вас або піднятися. В крайньому випадку, зверніться до поряд сидячих пасажирів з проханням помінятися місцями. Тоді ви зможете, не завдаючи йому дискомфорт, виходити у своїх справах. Турбувати персонал дріб’язковими проханнями також входить в правила не тільки поганого тону але порушують регламент поведінки в літаку. До стюардесі, як правило, звертаються тільки в самих крайніх ситуаціях. Просити надати вам їжу або пиття відразу після посадки не прийнято. Стюардеса самостійно через деякий час запропонує вам прохолодні напої і обід. Подорожуючи в складі групи, не створюйте дискомфорт для інших пасажирів. Не допускати накопичення біля туалетів, в проходах і не переходите з одного салону в інший всією групою. Говорити в салоні літака необхідно якомога тихіше, так як інші пасажири можуть читати, займатися роботою або відпочивати. Крім того, некрасиво заводити розмову з сусідом по місцях, в той час як стюардеса або пілот звертаються до пасажирів. Навіть якщо оголошення робиться на незнайомому для вас мовою, в заходи безпеки необхідно уважно прослухати дані про політ. Куріння – не найкраще заняття під час перельоту. У літаку немає можливості якісно відокремити кращих від некурящих, тому ваші шкідливі звички можуть доставити незручності іншим пасажирам. Перебуваючи в салоні з дитиною, посадіть його поруч з ілюмінатором. Це допоможе відвернути непосиду на час польоту. Уже користувався повітряним транспортам пасажирам не слід жартувати над новачками і вести себе фривольно під час зльоту, посадки або в зонах турбулентності. Таким пасажиром слід направити свої коментарі на те, щоб заспокоїти сусіда.

Посадка

Після посадки заберіть свій багаж на стрічці транспортера. Якщо ви не знайшли свої речі, зверніться до довідкової та ваша проблема обов’язково вирішиться. Користуйтеся повітряним транспортом і поставтеся з повагою до інших пасажирів, тоді під час польоту не виникне непорозумінь, і залишаться тільки приємні враження.

No Comments

Post a comment

Видео презентация сайта Аском
×
Видео презентация сайта UTC
×
Консультация

    ×