Укладання плитки будинку: детальна інструкція

Укладання плитки будинку: детальна інструкція

Дуже часто для покриття стін в кухні і ванній люди використовують керамічну плитку, так як вона довговічна і не вимагає особливого догляду. На сьогоднішній день виробники даного оздоблювального матеріалу пропонують широкий спектр плитки різноманітних кольорів і візерунків. Однак перш ніж купувати керамічну плитку, потрібно подумати, яким чином ви будете її клеїти. Якщо ви вирішили робити це самостійно, то вам необхідно ретельно підготуватися до цього процесу, купивши всі необхідні матеріали і вивчивши вимоги, яких слід дотримуватися під час того, як ви будете укладати плитку.

Необхідні матеріали

Для того щоб поклеїти плитку, потрібно придбати наступні матеріали й інструменти:

  • безпосередньо саму плитку;
  • ґрунтовку;
  • хрестики;
  • цемент для закладення швів;
  • плитковий клей;
  • шпатель;
  • будівельний міксер;
  • плиткоріз.

Покроковий опис процесу укладання керамічної плитки

До того як почати укладати плитку, необхідно перевірити і підготувати поверхню, на якій не повинно бути нерівностей. У разі наявності навіть незначних тріщин потрібно усунути їх, використовуючи вирівнює масу. Наступним етапом буде нанесення грунтовки за допомогою валика.

При необхідності потрібно підготувати саму плитку, змінивши її розмір за допомогою плиткоріз.

Після цього потрібно розвести спеціальний клей з водою, залишивши розчин на певну кількість часу (якщо це потрібно), і нанести його за допомогою кельми на поверхню площею приблизно 1 квадратний метр (залежно від того, наскільки швидко він схоплюється).

Далі слідує процес безпосереднього укладання плитки. Вдавлюючи кожну плитку в клей легкими натисканнями на неї, укладайте даний матеріал для обробки, починаючи від центру стіни. Щоб плитки перебували на однаковій відстані, рекомендується скористатися розпірками в формі хрестиків.

Останнім етапом поклейки плитки є закладення швів цементним або будь-яким іншим розчином і закладення стиків по кутах і краях стіни силіконом.

No Comments

Post a comment

Видео презентация сайта Аском
×
Видео презентация сайта UTC
×
Консультация

    ×